Kim jesteśmy, czyli nasze cele i wartości:

Aby przejść do właściwego miejsca informacji kliknij na jeden z poniższych linków tematycznych lub użyj w tym celu standardowej nawigacji Twojej przeglądarki:

 • KILKA SŁÓW OD ZAŁOŻYCIELKI Cypiskowo.pl:
 • WIĘCEJ O SAMYM Cypiskowo.pl:


 • KILKA SŁÓW OD ZAŁOŻYCIELKI Cypiskowo.pl:

  Kasia

  Mam na imię Kasia i jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci. Po ukończeniu studiów magisterskich od 2002 roku pracowałam w szkole podstawowej w Warszawie jako nauczyciel nauczania początkowego. Z mojego doświadczenia wynika, że zapewnienie każdemu dziecku odpowiedniej porcji pozytywnych doświadczeń, odpowiednio dobranych zabaw, ćwiczeń opartych na wierze w jego indywidualne możliwości, daje zaskakujące rezultaty w późniejszym wieku : rozwija naturalne zdolności dziecka, minimalizuje wystąpienie problemów w nauce lub je całkowicie likwiduje, daje poczucie wiary we własne siły.

  Cypiskowo.pl powstało w 2010 roku z myślą o maluszkach, które zaczynają swoją podróż odkrywania świata (na początku w 2010 roku otworzyliśmy żłobek, a w 2012 roku przedszkole). Obecnie w naszym żłobku przy ul. Żubra 4 i przedszkolu przy ul. Gminnej 56A w Lesznwoli chcemy zapewnić maluchom nie tylko opiekę, ale i naukę opartą na ich naturalnej potrzebie zabawy.

  Pomysł na stworzenie samego żłobka powstawał od momentu, gdy sama musiałam wrócić do pracy i szukałam opiekunki dla mojego pierwszego dziecka. Pamiętam swoje własne niepokoje związane z pozostawieniem dziecka w obcych rękach i gorączkowe wyszukiwania w Google opiekunki po hasłach "opieka nad dzieckiem, opieka nad dziećmi, żłobek". Wtedy marzyłam o takim właśnie miejscu, jakie udało mi się stworzyć otwierając w 2010 roku żłobek Cypiskowo.pl przy ul Żubra 4 w Lesznowoli. Przedszkole Cypiskowo.pl przy ul. Gminnej 56 A w Lesznowoli z kolei otworzyliśmy w 2012 roku, kierując się zdaniem rodziców naszych podopiecznych, którzy gorąco zachęcali nas do otwarcia nowej placówki, w której maluchy mogłyby kontynuować swoją przygodę z cypiskową edukacją.

  Sam żłobek po wejściu w życie ustawy żłobkowej w 2011 roku przeszedł skomplikowaną adaptację budynku i po uzyskaniu pozytywnych opinii Sanepid i Straży Pożarnej został wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych, który prowadzony jest przez Wójta Gminy Lesznowola (nasz numer w rejestrze to 4430.2.2012). Nasze przedszkole również zostało przygotowane zgodnie z wysokimi standardami Sanepid i Straży Pożarnej i zostało wpisane do ewidencji placówek niepublicznych Gminy Lesznowola pod numerem 4430.7.2012.P. Będąc żłobkiem niepublicznym i przedszkolem w obu lokalizacjach jesteśmy objęci nadzorem Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Magdalence (więcej o ZOPO w Magdalence).

  Z racji, że w swojej praktyce zawodowej miałam przyjemność prowadzić również klasy terapeutyczne dla dzieci z problemami dyslektycznymi w ramach uzupełnienia oferty Cypiskowo.pl wprowadziłam również zajęcia z terapii pedagogicznej. Terapia pedagogiczna to moja pasja, więc chciałam aby doświadczenie, które zdobyłam w pracy zawodowej i które ciągle rozwijam mogło pomóc rodzicom i dzieciom w radzeniu sobie z takimi problemami jak dysgrafia, dysleksja czy problemy z koncentracją uwagi.

  Więcej o mnie:

  Katarzyna Brogowska:

  *Wykształcenie:*

  - Uniwersytet Wrocławski - Wydział Kolegium Nauczycielskie Pedagogiki, kierunek: Pedagogika, Specjalność: Nauczyciel Dziecka Młodszego (tytuł licencjata w zakresie: nauczyciel dziecka młodszego 16.06.1999 r.)

  - Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, Kierunek: Pedagogika (tytuł magistra pedagogiki 12.07.2001 r.)

  - Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP, Wydział Pedagogiczny, Specjalność: Terapia Pedagogiczna i Gimnastyka Korekcyjna - studia podyplomowe ukończone 04.02.2004 r.

  - Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, Kierunek: Organizacja i Zarządzanie Oświatą - studia podyplomowe ukończone w 2014 roku

  *Doświadczenie zawodowe:*

  Szkoła Podstawowa nr 322 w Warszawie: nauczyciel mianowany


  Żłobek i przedszkole Cypiskowo.pl: właściciel, dyrektor i nauczyciel od 2010 roku

  WIĘCEJ O SAMYM Cypiskowo.pl:

  Żłobek niepubliczny Cypiskowo.pl został stworzony dla dzieci i z myślą o nich. Od początku naszej działajności głównym założeniem było i jest obecnie zapewnienie opieki małym dzieciom z dala od zgiełku ulicy, blisko lasu, w domu, w którym panuje ciepła rodzinna atmosfera.

  Przedszkole Cypiskowo.pl daje możliwość kontynuacji opieki nad naszymi podopiecznymi po ukończeniu 3-go roku życia. Oba miejsca mają stanowić alternatywę dla typowych żłobków, przedzkoli i firm zajmujących się opieką nad dziećmi. Mają być połączeniem tego, co dla dziecka jest najlepsze i najważniejsze, czyli:

  - poczucie bezpieczeństwa,
  - dobra zabawa,
  - profesjonalna opieka pedagogiczna,
  - miła, domowa atmosfera,
  - indywidualny rozwój,
  - odkrywanie tajników otaczającego świata,
  - kontakt z innymi dziećmi,
  - bliska osoba, na którą zawsze można liczyć.

  Naszą ofertę kierujemy do osób z Lesznowoli i okolic (m.in. takich miejscowości jak Piaseczno, Nowa Wola, Jazgarzewszczyzna, Nowa Iwiczna, Bobrowiec, Stara Iwiczna, Łazy, Wilcza Góra, Zgorzała, Dawidy Bankowe, Wola Gołkowska, Głosków, Marysin, Władysławów, Sękocin Stary, Sękocin Nowy, Mysiadło, Walendów, Józefosław), czyli do wszystkich naszych sąsiadów poszukujących miejsca, w którym opieka nad dzieckiem będzie sprawowana w sposób profesjonalny i godny zaufania.

  Należy zaznaczyć, że w placówkach Cypiskowo.pl stawiamy tylko na wyposażenie renomowanych firm. W swojej codziennej pracy z dziećmi korzystamy z produktów takich firm jak np.

  www.nowaszkola.com.pl, www.littletikes.com, www.chicco.pl, www.fisherprice.com, www.ikea.pl,

  www.wader-wozniak.pl.

  Uwaga: znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

  W pracy z dziećmi stawiamy na wyposażenie bezpieczne, dobre jakościowo i trwałe.

  Cypiskowo.pl to coś więcej niż żłobek czy przedszkole, których jest sporo w okolicy.