Cypiskowo.pl , bo dzieciństwo zdarza się tylko raz, dlatego tak ważnym jest gdzie je spędzamy:

Małe i przytulne placówki
-> Nasze placówki nie są duże. Szczególną uwagę przywiązujemy do przytulnej i domowej aranżacji wszystkich pomieszczeń, co sprawia, że nasi podopieczni czują się u nas prawie jak w domu.

Małe grupy
-> Tylko wówczas każdemu dziecku można poświęcić odpowiednią ilość czasu i uwagi. Każdy maluch nie jest anonimowy, ale czuje się ważny i dostrzeżony.

Edukacja w zgodzie z zabawą
-> W obu naszych placówkach do zajęć wykorzystujemy sprawdzone i atrakcyjne metody oraz pomoce dydaktyczne. Nasz program edukacyjny wplatamy w zabawy już dla dzieci w wieku żłobkowym.

Zabawa w zgodzie z edukacją
-> Bycie szczęśliwym dzieckiem oznacza zachowanie równowagi pomiędzy zabawą a edukacją. Nadmierna ilość zajęć męczy dziecko i zniechęca, dlatego program naszych placówek nie jest "przeładowany".

Ciekawe zajęcia
-> Do obu naszych placówek przyjeżdżają teatrzyki, mamy zajęcia z dogoterapii, rytmiki, plastyki i wielu innych.
Dodatkowo w przedszkolu nasze maluchy mają okazję korzystać z wyjazdowych zajęć na basen, gdzie uczą się pływać pod bacznym okiem trenerów i cioć.

Indywidualne zajęcia z logopedą
-> Na bieżąco współpracujemy z logopedą. Na podstawie diagnozy oraz w porozumieniu z rodzicami nasze dzieci mają możliwość korzystania z dodatkowych indywidualnych zajęć z logopedą.

Nasz żłobek i przedszkole to 2 oddzielne placówki !
-> Nie łączymy w jednej placówce funkcji żłobka i przedszkola, ponieważ uważamy, że dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym mają inne potrzeby i wymagają zajęć i wyposażenia dostosowanych do wieku do i od 3-ech lat (działanie i specjalizacja unikalna w naszej okolicy).

Duże i dostosowane do wieku place zabaw
-> W naszych placówkach dzieci nie chodzą na plac zabaw "na raty" - wielkość naszych placów zabaw jest dostosowana do ilości dzieci i jak jest pogoda wszystkie dzieci korzystają z niej jedncześnie bez ograniczeń. Przebywanie na świeżym powietrzu to podstawa podnoszenia odporności i prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Dlatego odkrywany uroki każdej pory roku: wiosną jeździmy autkami i rowerkami, latem biegamy boso po trawie i piachu, jesienią zbieramy kolorowe liście, a zimą jeździmy na sankach i lepimy bałwana.

Należy zaznaczyć, że wyposażenie placów zabaw jest dostosowane do wieku i bezpieczeństwa naszych podopiecznych.

Zapraszamy

Kasia Brogowska
Dyrektor i Właściciel Cypiskowo.pl