Kontakt i dojazd

Aby przejść do właściwego miejsca informacji kliknij na jeden z poniższych linków tematycznych lub użyj w tym celu standardowej nawigacji Twojej przeglądarki:

************************************************************************************

 • ADRESY I MAIL Cypiskowo.pl:
 • DOJAZD DO ŻŁOBKA Cypiskowo.pl:
 • DOJAZD DO PRZEDSZKOLA Cypiskowo.pl:
 • ************************************************************************************

  DANE TELEADRESOWE Cypiskowo.pl :

  Adres firmy: Cypiskowo.pl, ul. Żubra 4, 05-506 Lesznowola
  NIP: 884-216-62-77
  Regon: 142431980

  Telefon: +48-602-593-463
  Adres email: cypiskowo@cypiskowo.pl

  Lokalizacja żłobka: ul. Żubra 4, 05-506 Lesznowola

  Lokalizacja przedszkola: ul. Gminna 56 A, 05-506 Lesznowola

  ************************************************************************************

  JAK DOJECHAĆ DO ŻŁOBKA I GABINETU Cypiskowo.pl
  (ul. Żubra 4):


  Lesznowola to miejscowość znajdująca się na trasie pomiędzy Magdalenką a Piasecznem pod Warszawą (w okolicy takich miejscowości jak Nowa Wola, Jazgarzewszczyzna, Nowa Iwiczna, Bobrowiec, Stara Iwiczna, Łazy, Wilcza Góra, Zgorzała, Dawidy Bankowe, Wola Gołkowska, Głosków, Marysin, Władysławów, Sękocin Stary, Sękocin Nowy, Mysiadło, Walendów, Józefosław):


  Wyświetl większą mapę

  W samej Lesznowoli żłobek Cypiskowo.pl można znaleźć:

  Uwaga: możliwy jest już także dojazd nową częścią ul. Okrężnej od strony ul. Wojska Polskiego / trasa na Wilczą Górę i Władysławów. photo

  W Google maps ta okolica wygląda tak:

  Uwaga: możliwy jest już także dojazd nową częścią ul. Okrężnej od strony ul. Wojska Polskiego / trasa na Wilczą Górę i Władysławów.
  Wyświetl większą mapę

  Bardziej opisowo:
  Jadąc od strony Piaseczna: mijamy skrzyżowanie ze światłami z rozjazdem na Bobrowiec i Nową Wolę (na rogu po prawej stronie znajduje się sklep spożywczy Biedronka, przychodnia Tolek i firma brukarska Vega). Jedziemy dalej prosto ul. Słoneczną. Po wjechaniu do Lesznowoli po prawej stronie widzimy stację autogazu z charakterystycznym małym, żółto-zielonym kioskiem, po lewej stronie na przeciwko ww. stacji widzimy mały żółty sklep spożywczy z szyldem "U Marcina". Zaraz za ww. sklepem jest wąska dróżka, w którą z ulicy Słonecznej skręcamy w lewo. Jesteśmy na ul. Okrężnej, którą jedziemy dalej prosto do końca do rozwidlenia, na którym skręcamy w prawo. Jedziemy dalej ww. drogą ok. 100 m i skręcamy w lewo w ul. Zajączka, która prowadzi w stronę lasu. Jedziemy prosto ul. Zajączka w stronę lasu ok. 500 m i ok. 150 m przed lasem i ok 50 m przed rowem melioracyjnym skręcamy w prawo w ul. Żubra. Ostatni dom po prawej z dachem dwuspadowym krytym czerwoną dachówką to żłobek Cypiskowo.pl.

  Jadąc od strony Magdalenki: Wjeżdżamy do Lesznowoli na ul. Słoneczną. Jedziemy cały czas prosto w stronę Piaseczna, po prawej mijamy Bank Spółdzielczy, dalej jedziemy charakterystycznym łukiem w kształcie litery S, mijamy po prawej park w Lesznowoli, mijamy skrzyżowanie na Wilczą Górę. Dalej jedziemy prosto, po lewej stronie widzimy zatoczkę, w której jest zakład fryzjerski, za zatoczką widzimy zakręt w lewo z pasami dla pieszych (nie skręcamy). Zaraz za ww. zakrętem po lewej stronie widzimy stację autogazu z charakterystycznym małym, żółto-zielonym kioskiem, po prawej stronie na przeciwko ww. stacji widzimy mały żółty sklep spożywczy z szyldem "U Marcina". Zaraz przed ww. sklepem jest wąska dróżka, w którą z ulicy Słonecznej skręcamy w prawo. Jesteśmy na ul. Okrężnej, którą jedziemy dalej prosto do końca do rozwidlenia, na którym skręcamy w prawo. Jedziemy dalej ww. drogą ok. 100 m i skręcamy w lewo w ul. Zajączka, która prowadzi w stronę lasu. Jedziemy prosto ul. Zajączka w stronę lasu ok. 500 m i ok. 150 m przed lasem i ok 50 m przed rowem melioracyjnym skręcamy w prawo w ul. Żubra. Ostatni dom po prawej z dachem dwuspadowym krytym czerwoną dachówką to żłobek Cypiskowo.pl.

  JAK DOJECHAĆ DO PRZEDSZKOLA Cypiskowo.pl
  (ul. Gminnej 56A):


  Nasze przedszkole znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym dla osób jadących do Piaseczna lub Warszawy do pracy, czy też dowożących dzieci do szkoły podstawowej i gimnazjum przy ul Szkolnej w Lesznowoli.

  Sama Lesznowola to miejscowość znajdująca się na trasie pomiędzy Magdalenką a Piasecznem pod Warszawą (w okolicy takich miejscowości jak Nowa Wola, Jazgarzewszczyzna, Nowa Iwiczna, Bobrowiec, Stara Iwiczna, Łazy, Wilcza Góra, Zgorzała, Dawidy Bankowe, Wola Gołkowska, Głosków, Marysin, Władysławów, Sękocin Stary, Sękocin Nowy, Mysiadło, Walendów, Józefosław):


  Wyświetl większą mapę

  W samej Lesznowoli przedszkole Cypiskowo.pl można znaleźć:


  Wyświetl większą mapę

  Bardziej opisowo:
  Jadąc od strony Piaseczna: mijamy skrzyżowanie ze światłami z rozjazdem na Bobrowiec i Nową Wolę (na rogu po prawej stronie znajduje się sklep spożywczy Biedronka, przychodnia Tolek i firma brukarska Vega). Jedziemy dalej prosto ul. Słoneczną. Po wjechaniu do Lesznowoli dalej jedziemy charakterystycznym łukiem w kształcie litery S, mijamy po lewej park w Lesznowoli, kierujemy się na Urząd Gminy Lesznowola i skręcamy z ul. Słonecznej w prawo na ul. Gminnej. Po lewej stronie mijamy Urząd Gminy Lesznowola, jedziemy dalej i za ok. 100 m również po lewej znajdujemy pawilon, w którym znajduje się w kolejności: kwiaciarnia "Orchidea", fryzjer oraz na końcu Przedszkole Cypiskowo.pl.

  Jadąc od strony Magdalenki: Wjeżdżamy do Lesznowoli ul. Słoneczną do Lesznowoli. Jedziemy cały czas prosto w stronę Piaseczna, po prawej mijamy Bank Spółdzielczy w Lesznowoli, przed charakterystycznym łukiem w kształcie litery S, kierując się na Urząd Gminy Lesznowola przed stacją wymiany opon skręcamy z ul. Słonecznej w lewo na ul. Gminnej. Po lewej stronie mijamy Urząd Gminy Lesznowola, jedziemy dalej i za ok 100 m również po lewej znajdujemy pawilon, w którym znajduje się w kolejności: kwiaciarnia "Orchidea", fryzjer oraz na końcu Przedszkole Cypiskowo.pl.

  Cypiskowo.pl jest bliżej niż przypuszczasz.